113 червня 2015 року в мовному таборі “Rainbow” Сквирського ліцею пройшли веселі незабутні заняття з учителями англійської мови та відбулося відкриття табірної англійської зміни. Учні удосконалювали виконання пісні “Нello, summer!”, розучували слова пісні про дощ “Rain, Rain, Go Away”, працювали в парах і групах, зісталяючи малюнок зі словом, вивчили під час заняття нову лексику. Також грали в дидактичну гру “Find and match” (“Знайди і співстав”) на ноутбуках. Створювали постери “The Weather” (Rainy Days) та плакат “The world around me” (“Світ навколо мене”). На заняттях використовувалась комп’ютерна наочність та флеш-карти. А на урочистому відкритті табірної зміни кожен загін обрав свій колір веселки й одягнув хустинки. Співали, танцювали, проводили інтерактивні ігри. Після обіду учасників табору пригостили смачним печивом, люб’язно наданим для дітей ТОВ фірма «Грона». День пройшов весело, все вдалося!