12 червня 2015 року в НВК “Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІ ст.” розпочав роботу літній пришкільний мовний табір “Rainbow”(“Веселка”). Один із нестандартних підходів для забезпечення якісного навчання дітей іноземним мовам та здійснення позакласної роботи — це створення літнього табору з англійської мови. Такий табір покликаний спонукати школярів практично застосовувати знання, отримані протягом навчального року. У мовному пришкільному таборі “Rainbow” діти мають можливість спілкуватися англійською та застосовувати її у різних формах діяльності (ігрових і концертних програмах, театральних виставах тощо). 

З першим загоном (учні 1-2 класів) працює учитель англійської мови Новосельчан Олена Станіславівна. Вона провела інтерактивне заняття “Bright summer colours”. Діти розучили пісню про кольори “What is red?”, виготовили та розфарбували літери англійського адфавіту. Під час рухливої вправи розташували правильно літери і отримали слова “Нello summer!”. Діти спілкувалися англійською та давали запитання один одному.

2

З другим загоном (учні 2-3 класів) працює учитель англійської мови Пясецька Олена Олександрівна. Заняття з дітьми розпочалося інтерактивною вправою “Meeting”  (“Зустріч”), потім всі описували англійською свій настрій, весело провели гру “How are you?” та розучили пісню “Нello summer!”. Вагому допомогу вчителям надають учні 5 класу. Для них – це корисна практика з англійської.

1

Після занять з англійської мови загони вирушили в районний Будинок культури на святкування Міжнародного Дня захисту дітей. З учнями спілкувався голова Сквирської райдержадміністрації Руслан Вікторович Лінда. У своєму зверненні до юних сквирян він зазначив: “Міжнарoдний день захисту дітей – прекрасне святo радoсті та oдвічнoї надії. Кoжен із нас прагне, щoб ви рoсли здoрoвими та щасливими, прoславляли свoї рoдини і рідний край. Настала пора літніх канікул. Сподіваюсь, що ви їх проведете продуктивно і корисно, відкриєте для себе багато нового, загартуєте здоров’я та отримаєте безліч задоволення від відпочинку. Ми разом із батьками докладемо усіх зусиль, щоб ваші мрії збувались! Звертаюсь до дорослих – зігріваймо теплoм і любoв’ю кoжне дитяче серце, oб’єднавшись заради майбутньoгo, і тoді маленькі українці вирoстуть дoстoйними людьми й неoдміннo стануть гoрдістю нашoї держави й усьoгo світу!”

2

Руслан Вікторович Лінда вручив Грамоти фіналістам вокального конкурсу патріотичної пісні, присвяченого 70-річчю Перемоги у Другій світовій війні.

Відбувся святковий концерт за участі молодіжних і дитячих колективів та виконавців, серед яких багато учнів Сквирського ліцею.

3