523 березня 2015 року проведена екскурсія для учнів 5 класу Сквирського ліцею в Сквирському районному відділенні управління МНС в Київській області. Виконуючий обов’язки начальника варти 7-ДПР4 м. Сквири Волоконський Олег ознайомив учнів з пожежно-рятувальною технікою та обладнанням, яке використовується під час гасіння пожеж та подоланні різноманітних надзвичайних ситуацій. Розповів, як діють оперативні рятувальні наряди у випадку отримання вищевказаних повідомлень, про те, наскільки від їх швидких та відпрацьованих дій залежить часом життя людей, їх добробут та спокій.

Провідний інспектор Сквирського РС ГУ ДСНС Волинець Марина продемонструвала п’ятикласникам спецодяг, розповіла про ті надзвичайні події, з якими сквирські пожежники зустрілися в реальному житті. У своїх дитячих руках екскурсанти змогли потримати інвентар та приміряти спецодяг рятівника.

Діти з захопленням взяли участь в екскурсії, задавали багато питань господарям пожежної частини та зробили багато фотографій на згадку, а дехто з них уже подумки уявив себе майбутнім рятувальником.

1

243