2Учні Сквирського ліцею передавали через  волонтерів листи бійцям у зону АТО. Сьогодні, 24 лютого 2015 року, до учнів 4 та 6 класів завітав помічник командира батальйона  з правової роботи старший лейтенант юстиції Володимир Горбалінський. Він вручив Подяки від командира військової частини В0676 капітана Янченка А.В. класному керівнику 4 класу Боярській Олені Анатоліївні, класному керівнику 6 класу Пясецькій Олені Олександрівні та учням Кірюхіну Руслану, Чех Олександрі, Стригун Анастасії, Суслову Даніїлу, Гаврищук Таїсі, Кузнєцовій Анатсасії. У Подяках висловлені вдячність за надіслані листи і малюнки, які зігрівають та додають бойового духу кожному бійцю, який відстоює цілісність і незалежність нашої держави в зоні проведення антитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей. Також командир підкреслює, що учні навчального закладу є справжніми патріотами та громадянинами незалежної України.