DSC08153Щоб посіяти в дитячих душах любов, доброту, милосердя, чуйність, прагнення допомогти ближньому в нелегку хвилину, в Сквирському ліцеї 20 лютого 2015 року був проведений захід “Доброта в кожному серці” для учнів початкових класів. Підготували його другокласники з учителем Хомочкіною Вірою Петрівною. Девізом заходу стали слова: “Людина для добра приходить у світ і має завжди творити добро”.

У зал до учнів завітала королева Доброта (роль королеви виконала Ковбасюк Вікторія). Вона привеле з собою братиків і сестричок: Чуйність, Любов, Щедрість, Прихильність, Співчуття і Ласку.

Усі разом складали вірш про те, якими потрібно бути в житті. “За добрі вчинки ми повинні дякувати людям, але робити добрі справи не заради подяки”, – до такого висновку дійшли молодші школярі.

Найбільше сподобалася учням гра “Чарівні окуляри”. Вони говорили компліменти один одному. Разом співали пісню “Усмішка”.

У кінці заходу переглянули конверт з повідомленням про добрі справи. А їх там було надзвичайно багато! “Тож давайте всі будемо добрими!” – закликали учні 2-Б класу.