DSC07776Проведення традиційної першості міста Сквири з гандболу на Кубок Героя Радянського Союзу М.М. Ольшевського, яка проходила з 3 по 6 лютого у спортивному залі дитячо-юнацької спортивної школи, беззаперечно засвідчило, що ці перегони є найпопулярнішими та наймасовішими на гандбольній мапі району. Цього року, на старт змагань вийшли 150 юнаків та дівчат з семи загальноосвітніх навчальних закладів міста.

Про глядацьку зацікавленість до турніру свідчить той факт, що протягом 4 днів на трибунах ДЮСШ не було де яблуку впасти. За підсумками першості у дівчат бронзовими призерами стали представниці Сквирського НВК, срібні нагороди вибороли гандболістки Сквирської ЗОШ №5, а перемогу впевнено здобула команда ЗОШ №2. У юнаків, у боротьбі за бронзу зустрічались команди Сквирських ліцею та Сквирського НВК.

DSC07770Колектив ліцеїстів (тренер Потьомкін В.В.) переграв суперників з рахунком – 14:13 і посів 3 місце. Інтригуючим став фінальний поєдинок між давніми суперниками: Сквирськми ЗОШ №1 та №2. У дуже запеклому і видовищному протистоянні з перевагою лише у два м`ячі (24:22) перемогу здобули гравці ЗОШ №1. Проте, за регламентом турніру, Кубок імені М.М. Ольшевського дістався команді навчального закладу за сумою місць, які зайняли разом і дівчата, і хлопці. Тут, впевнену перемогу здобула команда ЗОШ №2 (вчитель Гандзюк Богдан). Другими стали гандболісти ЗОШ №1 (Бусол Ігор та Боярський Олександр), третіми – ЗОШ №5 (Польгун Олександр).

Закаблуцький Назар, учень 11 класу

Кращим бомбардиром турніру став учень Сквирського НВК Павло Черкасенко, який закинув у ворота суперників 47  м`ячів. Кращими гравцями турніру визнано : Ліщенко Богдану, Радчук Каріну (обидві ЗОШ № 5),Зацепу Наталію (ЗОШ № 2), Грабовського Ярослава, Мали-ченка Назара (обоє ЗОШ № 1) та Денисюка Ярослава (ЗОШ № 2). Кращими воротарями – Москвіну Олену (НВК) та Закаблуцького Назара (ліцей).

(За матеріалами офіційного веб-сайту Сквирської РДА)