DSC0744827 січня  2015 року в НВК “Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІ ст.” відбулася зустріч з учасником  бойових дій в зоні АТО, бійцем 72 бригади  Ізотовим В’ячеславом Валерійовичем та волонтерами Чернявським Ігорем, Бай Сергієм, Інесою Помаз. В’ячеслав Валерійович завітав у школу, щоб подякувати учням і вчителям ліцею за моральну підтримку та матеріальну допомогу. Особливу подяку борець виразив за листи та обереги, які писали учні. Їх отримали наші земляки у зоні АТО.

DSC07439Найбільш зворушливим моментом на зустрічі були слова вдячності Солодовчук Єлизаветі, учениці 4 класу, та Майорко Дарині, учениці 3 класу, чиї листи з побажаннями перемоги та швидкого повернення додому В’ячеслав Валерійович носить біля серця.

В’ячеслав Валерійович також подякував за маскувальні сітки, які виготовляли учні, вчителі та працівники ліцею. Він розповів про те, як сітки врятували українську військову техніку від обстрілу.

Учнівський та педагогічний колектив Сквирського ліцею, на знак вдячності за візит, подарував шановному гостю мобільний телефон.

Зустріч закінчилася патріотичними гаслами “Слава Україні!” – “Героям слава!”.

Автор публікації: Ярмульська І.В.

1 DSC07433 DSC07434 DSC07450