DSC07141З 19-21 грудня в Києві, в Концертному залі спілки композиторів України проходив Всеукраїнський фестиваль-конкурс „Con amore festum” під патронатом Марини Порошенко за сприяння Міністерства культури України. Цей фестиваль-конкурс започатковано з метою відкриття нових талановитих виконавців, формування зацікавленості дітей та молоді до різних академічних форм і стилістичних напрямків музичного мистецтва. Учні НВК «Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІ ступенів», які навчаються в Сквирській школі мистецтв, Олех Вікторія, Русанова Анастасія, Русанова Надія у номінації «народні інструменти» посіли ІІІ місце. Дипломантом за кращу педагогічну роботу в підготовці учнів до Всеукраїнського фестивалю-конкурсу „Con amore festum” стала викладач школи мистецтв Клюєнкова Т.П., яка займається з талановитими дівчатами. Вітаємо переможців та бажаємо подальших творчих здобутків!