11 грудня 2014 року відбулася П’ята Міжнароднв гра “Геліантус”. Найактивнішими учасниками серед учнів нашого навчального закладу цього разу були учні 3 класу. Повідомляємо, що за інфомацією з офіційного сайту гри “Геліантус” зміст завдань буде оприлюднено на сайті гри до 22 грудня, а відповіді до них — одразу після отримання оргкомітетом усіх бланків відповідей.

До кінця січня відповіді до всіх завдань і таблиця результатів із роз’ясненням того, скільки балів отримав кожний учасник і яке місце він посів серед усіх учасників у своїй паралелі, буде опубліковано на персональних сторінках програми реєстрації (розділ «Відомість гри»).

Паперові відомості з результатами гри й матеріалами для нагородження будуть відправлені до навчальних закладів до кінця лютого 2015 року. Кожному переможцю гри буде видано диплом  І, ІІ, ІІІ ступеня на Всеукраїнському рівні, або грамота за найкращий результат з відповідного предмета; іншим учасникам гри будуть видані сертифікати. Переможці будуть нагороджені призами оргкомітету.