P109085525 листопада 2014 року в Сквирському ліцеї відбулися батьківські збори з питань проведення ЗНО у 2015 році. На збори були запрошені адміністрація, вчителі-предметники, учні 11 класу та їх батьки. Директор Юхимчак Віктор Павлович ознайомив присутніх з інформацією щодо деяких особливостей зовнішнього незалежного оцінювання у 2015 році. А саме:

1.Сертифікаційні роботи з української мови і літератури, математики матимуть два рівні складності.
2.Результати зовнішнього незалежного оцінювання будуть визначатися за новою методикою.
3.Сертифікат зовнішнього оцінювання буде чинним лише в рік його проведення.
4.Державна підсумкова атестація з української мови для всіх випускників шкіл, ліцеїв, гімназій, колегіумів буде проходити у формі зовнішнього незалежного оцінювання.

Вчителі, які викладають предмети в 11 класі, у своїх виступах звернули увагу на систему підготовки до ЗНО, надали поради щодо повторення матеріалу за 5-10 класи, запропонували тренуватися розв’язувати тести, які пропонуються для абітурієнтів on-line та відвідувати районні міжшкільні факультативи. Заступник директора Заруднюк Таїса Григорівна обговорила з батьками та учнями питання пробного ЗНО та організації реєстрації для участі в ЗНО-2015. Класний керівник Гудзенко Наталія Василівна надала рекомендації щодо ознайомлення з правилами прийому у вищі навчальні заклади та визначення предметів для тестування відповідно до обраної спеціальності.

P1090859 P1090861