P101001022 листопада 2014 року  в актовій залі Білоцерківського краєзнавчого музею відбулася обласна конференція учнівської молоді «Допоки пам’ять у серці не згасає…», метою якої є вшанування пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 років, а також розвиток творчих інтересів учнів до різних напрямів краєзнавства, науково-дослідницької роботи, виховання патріотичних почуттів.

У роботі конференції взяла участь Чех Анастасія, учениця 11 класу Сквирського ліцею, як вихованка гуртка Сквирського районного центру дитячої та юнацької творчості «Основи науково-дослідницької діяльності» (керівник Козлова О.Л.). Вона презентувала свою дослідницьку роботу про Голодомор на Сквирщині 1932-1933 років, за яку була нагороджена сертифікатом учасника обласної конференції учнівської молоді та отримала в подарунок збірку краєзнавчих матеріалів.

Гаслом заходу стали слова – «Голодом вбивали нашу свободу. Не підкорені у 33-му – непереможні сьогодні!».