21 листопада 2014 року учні ліцею взяли участь у мітингу, присвяченому Дню Гідності  та Свободи. Урочистості відбулися на головній площі Сквири біля пам’ятника Т.Г.Шевченку. Зі словами привітання до присутніх звернулися тимчасово виконуючий обов’язки голови адміністрації Р.В.Лінда, голова райради Л.Ю.Хвиль, перший заступник міського голови В.О.Добровольський.

Урочистості розпочалися виконанням Державного Гімну України та Хвилиною Мовчання за полеглими борцями, які віддали життя за незалежність і суверенність нашої держави. Під час проведення мітингу звучали вигуки «Слава Україні! Героям Слава!» та «Україна – порад усе!».

Благочинний району, протоієрей УПЦ/КП/ Миколай (Гопайнич) відслужив молитву за Україну.

Завершився мітинг патріотичною піснею про Україну у виконання учениці 10 класу Сквирського ліцею Тишкевич Марини.

P1090763 P1090789