1veresnyaЗнову ранок першого вересневого дня повниться мелодійними звуками шкільного дзвоника. Знову вулиці нашого міста розквітають від дитячого щебету та юнацьких посмішок. Це наше місто, наш край, наша держава зустрічають День знань – справжнє всенародне свято мудрості, доброти і людяності.

Усі шляхи цього дня ведуть до школи. Розпочинається новий навчальний рік, який завжди означає відкриття нової, осяйної і часто нелегкої дороги – дороги до знань, до нових звершень.

Гостинно зустрічав своїх учнів НВК «Сквирський ліцей –ЗОШ І-ІІ ступенів». На урочистому заході були присутні батьки, котрі привели своїх діток  до школи, вчителі, які  поведуть їх у Країну знань та почесні гості.

Традиційно навчальний рік розпочався виконанням Державного Гімну України, приємно відзначити, що всі присутні приєдналися до його виконання, пройнявшись патріотично-піднесеним настроєм нашої ліцейної родини.

Урочиста частина свята розпочалася вітальним словом директора закладу – Юхимчака Віктора Павловича, а також теплими привітаннями наших гостей, які стали не тільки наставниками, а і справжніми друзями для нашого навчального закладу. Із напутніми словами, до наших дітей звернувся депутат районної ради Василь Васильович Гриша, начальник відділу освіти Олександр Вікторович Заболотний, побажання терпіння і наснаги пролунали від учителів Тамари Володимирівни Лясківської та Василя Івановича Цимбалюка. Від батьківського комітету висловився Сергій Валерійович Миронський, а також благословення Боже , наші учні отримали від отця УПЦ Миколи Ярославовича Гапайнича.

Сьогодні в нашу шкільну сім’ю влилися 40 першокласників. Двері до Країни Знань їм відкрили  вчителі – Наталія Анатоліївна Храпак та Світлана Володимирівна Галашевська, творчі та невтомні, вони плекатимуть своїх вихованців для гідного майбутнього України. Першокласники вже роблять впевнені кроки на шляху формування національної свідомості, такий висновок зробили всі присутні на святі, після виконання маленькими школярками майстерно відпрацьованого танцю з полотнами національних кольорів.

Цього року шкільне свято виявилося особливим, адже було  пронизане любов’ю та турботою до рідної землі. Наші вихованці черговий раз продемонстрували високу моральність та національну свідомість. Надзвичайно приємно було бачити багатьох ліцеїстів та їх наставників з жовто-блакитними стрічками, та у вишиванках. Це прояв солідарності за неподільну Україну, бажання захищати свою Батьківщину.

Традиційною була поява на святкуванні Дня знань символічної Леді Науки, функції якої сумлінно виконувала кілька років підряд Чех Анастасія, нині, як одинадцятикласниця навчального закладу, вона передала цей почесний титул гідній наступниці, учениці 9-го класу – Титарчук Олександрі, переможниці Всеукраїнської олімпіади з біології.

На завершення урочистостей пролунав шкільний дзвінок, закликаючи ліцеїстів на перший урок «Україна – єдина країна».

Педагогічний та батьківський колектив закладу, висловив сподівання, що майбутнє нашої країни – в надійних руках нинішніх учнів – цілеспрямованих,  готових до наполегливої праці на благо держави і заради суверенітету й незалежності України.