12 червня 2014 року учасники хору Сквирського ліцею здійснили незабутню екскурсія в м. Канів. Вражень від поїздки залишилося дуже багато. Найперше, це велич Тарасової гори, краса дніпровських схилів, незабутній пейзаж берегів Дніпра. Великою несподіванкою для учнів стали експонати музею – картини, особисті речі українського митця, багато цікавої інформації про його життя та творчість. Діти, побачивши стареньку хату, запропонували виконати твір «Садок вишневий коло хати». Вишикувавшись на східцях, як на хоровій сцені, діти заспівали. Коли полилася пісня туристи почали підходити до хору, виражаючи своє захоплення. Цей момент було зафіксовано на відео для історії Сквирського ліцею. Імпровізований виступ хору оцінили гучними оплесками.

Учні нашого навчального закладу довели, що вони зростають свідомими українцями, патріотами та гідними правнуками Великого Тараса.

Фотозвіт екскурсії у фотогалереї>>