19 червня 2014 року в таборі «Веселка» святкували День казки. Керівник гуртка Свердлик Наталія Вікторівна провела заняття з виготовлення виробів у техніці орігамі. Діти виготовляли казкових героїв з паперу та інсценізували вигадану казку. Цікавим заняттям також виявився тренінг з психології «Спілкуємося разом», який провела шкільний практичний психолог Ірина Євгеніївна Хронюк. Діти завжди охоче й активно беруть участь в іграх, які вчать їх спілкуватися. Але граючись, потрібно дотримуватися певних правил. Наприклад, у грі «Таємниці» – не поспішаємо з висновком, а прислуховуємося до думки інших. І тоді таємницю легше розкрити. У грі «Слово» – діємо за певних умов та пам’ятаємо, що кращі результати будуть у тієї команди, в якій лідер зуміє організувати всіх до спільної роботи, де друзі прислуховуються один до одного. А от у грі «Лабіринт» переконуємося, що успіх кожного залежить від згуртованості та взаємодопомоги. Час тренінгу промайнув  швидко, але його вистачило, щоб зміцніла дружба та побудували «місточок» у спілкуванні.

DSC06414 DSC06424 DSC06428