31 травня 2014 року відбулася урочиста церемонія вручення атестатів про повну загальну середню освіту випускникам 11-А та 11-Б класів. У святково прикрашеному залі панувала особлива атмосфера. Адже всі зібралися на незвичайне свято, у якому поєднані біль прощання і світлі надії, розлучення з дитинством і радість зустрічі з майбутнім. Випускники 11-А класу зайшли в зал з такими словами ведучої: “Можна в житті бути сміливими, ризиковими, але найважливіше бути надійними і добрими. Такими, як учні 11-А класу. Вони найкращі в своєму життєвому оптимізмі, а їх добра серця завжди б’ються в унісон з серцем мудрого наставника Тетяни Романівни Громової”. До учнів 11-Б класу  звернулися зі словами: “Вони завжди можуть відстояти власну думку й гідність. Вони відверті і впевнені у собі. Класний керівник Тамара Володимирівна Лясківська вчила їх сміливо йти вперед, ніколи не відступати перед проблемами, бути впевненими, що будь-яка перешкода веде до вищої сходинки у пізнанні”.

Свято відкрилося урочистим виконання Гімну України. Після вітального слова, директор ліцею Віктор Павлович Юхимчак вручив випускникам атестати про повну загальну середню освіту та Золоті медалі. Серед випускників Золоті медалі отримали Коломієць Катерина, Момотенко Аліна, Майстренко Олег та Ракіцька Вікторія. Після церемонії вручення атестатів випускників привітав начальник відділу освіти Сквирської райдержадміністрації Олександр Вікторович Заболотний. Багато теплих слів прозвучало з вуст Олександра Вікторовича, адже він був їхнім вчителем української мови та літератури. Начальник відділу освіти виконав ще одну важливу місію – вручив премії від голови Київської обласної державної адміністрації Шандри Володимира Миколайовича Гавронській Анастасії за отримане 1 місце в обласному етапі конкурсу-захисту МАН України, а Момотенко Аліні – за 1 місце в обласному етапі Всеукраїнської олімпіади з хімії.

На святі звучало багато теплих і щирих слів подяки вчителям і батькам. Надзвичайно зворушливий виступ випускників супроводжувався ніжністю, щирістю, душевністю. У присутніх в залі не раз набігали сльози та щеміло у серці. Надовго залишиться в пам’яті прекрасний вальс, який виконали всі випускники на сцені та ще звучатиме у душі пісня в їх виконанні “Рідна школа”.

Ми бажаємо нашим випускникам щасливої долі, вірних друзів, здійснення мрій, цінувати батьків і бути патріотами України!

Детальніше про Випускний вечір у фоторепортажі, який розміщено у фотогалереї.