29 травня 2014 року з ініціативи вчителя фізичної культури Потьомкіна Василя Васильовича та за підтримки  педагогічного колективу започатковано нову традицію Сквирського ліцею – легкоатлетичний пробіг з нагоди останнього дзвоника «Прощавай навчальний рік!». Біговою доріжкою стала вулиця Богачевського. На ній було зроблено розмітки «Старт» і «Фініш». Працівники ВДАІ  обслуговування Сквирського району допомогли перекрити рух по вулиці та контролювати ситуацію. У пробігу взяли участь учні 5-11 класів у таких вікових групах: хлопці -5-7 класів, хлопці 8-11 класів, дівчата 5-7 класів та дівчата 8-11 класів. Переможцями вийшли Мельнічук Катерина (6 кл.), Дзюбенко Дмитро (7 кл.), Гетманчук Вікторія (9-Б кл.), Барильченко Владислав (8 кл.). Переможців привітали на лінійці і вручили ліцейні премії «За досягнення у спорті». Допомогли у нагородженні та проведенні заходу меценати навчального закладу Суслов Геннадій Миколайович та Сопіженко Олександр Леонідович. Учні початкових класів цього разу були активними вболівальниками, але виявили бажання у майбутньому також стати  учасниками пробігу. Таке ж бажання виявили й учителі. Гаслом  пробігу стали слова: “Здоров’я – це сила! Здоров’я – це клас! Хай буде здоров’я у вас і у нас!”

Докладніше – у фоторепортажі, який розміщено у фотогалереї.