У 4 класі 27 травня 2014 року відбулося свято прощання з початковою школою. Захід пройшов урочисто, у піднесеному настрої. На початку свята класний керівник Галашевська Світлана Володимирівна звернулася до учнів з побажаннями на майбутнє успішного навчання, дружби і злагоди в колективі, людяності і порядності. Вона подарувала квітку-семицвітку, за допомогою якої протягом свята учні мандрували роками навчання з першого по четвертий клас. Під час мандрівки шкільними роками діти танцювали вальс, співали пісні та розповідали вірші про Україну, школу, вчителя. Вірш про маму продекламувала Корнелюк Юлія і запросила однокласників подарувати матусям пам’ятні медалі. Світлана Володимирівна висловила подяку батькам за допомогу в навчанні та позакласній роботі. Завершилося свято переглядом слайдів та фільму про веселий, дружний, завзятий, старанний клас.