Щороку в ці травневі дні наш народ згадує грізні роки війни, вшановує пам’ять полеглих, кланяється живим. Хоча пройшло вже більше півстоліття з Дня Перемоги, але час не владний над пам’яттю людей різних поколінь. Для більшості українців День Перемоги – це не тільки день скорботи, а й світле свято гордості за нашу країну, наш народ. На початку травня в усіх закладах освіти проходять уроки мужності, мітинги пам’яті, зустрічі з ветеранами Великої Вітчизняної війни. Так, напередодні 9 травня, у НВК «Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІ ступенів» пройшла загальношкільна лінійка пам’яті «69-річчя Великої Перемоги». Лінійка пам’яті розпочалася Гімном України. Учні 9-х класів своїми виступами нагадали присутнім про героїчне минуле нашого народу. Прикладами мужніх вчинків захисників вони підкреслили велич подвигу у Великій Вітчизняній війні. Хвилиною пам’яті вшанували учні навчального закладу загиблих співвітчизників. На лінійці звучали вірші та пісні воєнних років. Ансамбль дівчат виконав акапельно пісню «Ех, дороги», яка справила надзвичайне враження та розчулила присутніх. Атмосфера проведеного заходу  доводить, що у кожному юному серці утверджується шана та повага до тих, хто ціною свого життя здобув перемогу.