Виконання фізичної зарядки на перерві учнями нашого навчального закладу було сприйнято на позитиві. Учням подобається те, що зарядку разом з ними виконують й учителі. У класах, оснащених мультимедійними засобами вправи виконуються під супровід відео та музики. Ділячись враженнями, старшокласники зазначили, що активні рухові перерви додають гарного настрою та підвищують працездатність.

Фізкультурно-оздоровчі заходи в режимі навчального дня – складова фізкультурно-оздоровчої роботи з учнями в навчальному закладі. Систематичне проведення таких заходів сприяє фізичному розвитку учнів, підвищенню розумової працездатності, виховує в них дисциплінованість і організованість. Проводять фізичну зарядку по класах  члени учнівського самоврядування, зокрема фізорги. Консультацію вони отримують від вчителя фізичної культури Василя Васильовича Потьомкіна.