Після завершення зимових канікул, із першого навчального дня у нашому навчальному закладі перші уроки розпочинаються з Гімну України. Ця норма була затверджена Департаментом освіти і науки Київської облдержадміністрації на виконання доручення губернатора Анатолія Присяжнюка.

У нашому навчальному закладі традиційно надають великого значення патріотичному вихованню юних громадян. Спільне виконання Гімну України організовує та стимулює на навчання, гідне виконання Статуту, дотримання учнівських обов’язків та правил поведінки.

Традиційно у ліцеї читається курс за вибором “Українознавство”. Проводить його заслужений вчитель України, кандидат педагогічних наук Плівачук Катерина Володимирівна. Головною метою вивчення українознавства є становлення українського школяра як творця – себе, своєї родини, держави, світу, виховання патріота, свідомого державотворця. Як підсумок вивчених тем з українознавства або до відзначення знаменних і пам’ятних дат поводяться учнівські конференції.

Щопонеділка проходять шкільні тематичні лінійки, спрямовані на формування моральних якостей особистості, своєчасного роз’яснення суспільно значущої інформації, підвищення рівня культури молодого покоління.