16 січня 2014 року Галашевська Світлана Володимирівна та Храпак Наталія Анатоліївна провели перше заняття з майбутніми першокласниками. Для знайомства діти стали в коло і провели гру “Бажаємо добра!”. Кожна дитина вибрала собі квіточку, в серединці якої було написане її ім’я. Всі квіти майбутні школярі наклеїли на “галявину”. На заняттях були виконані різноманітні вправи: відгадування загадок, обведення контурів малюнка та розфарбовування його олівцями, розучування фізкультхвилинки. Заняття закінчилися грою, під час якої діти поділилися своїми враженнями від зустрічі. На заняття до майбутніх першокласників завітали учні 4 класу. Вони розказали малюкам про правила поведінки в школі та показали невелику інсценівку казки “Колобок”.

Перед батьками майбутніх першокласників в актовому залі виступив шкільний хор під керівництвом учителя музичного мистецтва Чебан Альони Дмитрівни в супроводі концертмейстра Чебан Наталії Дмитрівни. Практичний психолог Хронюк Ірина Євгеніївна провела педагогічний всеобуч та надала консультації з питань готовності дитини до школи.