03 січня  2013 року на базі НВК «Сквирський ліцей-ЗОШ І-ІІст.» відбувся семінар-практикум «Пріоритетні напрями організації виховної роботи у загальноосвітніх навчальних закладах району» для заступників директорів з виховної роботи та педагогів-організаторів.

На семінарі-практикумі були розглянуті питання про реалізацію Програми патріотичного виховання учнівської молоді в навчальних закладах району та Плану заходів Естафети Перемоги на 2013-2015 роки; організація роботи  педагога-організатора в сучасних умовах і застосування інтелектуально-ігрових форм в роботі з учнями та робота органів учнівського самоврядування.

Питання теоретичного блоку висвітлювали методист РМК, Квітко Людмила Михайлівна; заступник директора з виховної роботи  Ніколаєнко Світлана Василівна, НВК «Сквирський ліцей-ЗОШ І-ІІст.» ; практичний блок проводила педагог-організатор Храпак Наталія Анатоліївна, НВК «Сквирський ліцей-ЗОШ І-ІІст.»