22 грудня 2013 року у нашому навчальному закладі відбувся І (районний) етап конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України. Захід проводився відповідно до «Умов проведення І та ІІ етапів Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт» і вимагав від учнів повного розкриття теми, науковості, актуальності дослідницьких робіт, грамотності викладу матеріалу, якості оформлення.

Для участі в конкурсі було подано 26 заявок від Сквирського районного центру дитячої та юнацької творчості і загальноосвітніх закладів району.

Роботи юних дослідників оцінювало компетентне журі, а саме:

Плівачук Катерина Володимирівна, доцент, кандидат педагогічних наук, заслужений учитель України;

Димань Тетяна Миколаївна, доктор сільськогосподарських наук, професор кафедри екотрофології БНАУ;

Марченко Алла Борисівна, кандидат сільськогосподарських наук, доцент кафедри садово-паркового господарства  БНАУ;

Цимбалюк Василь Іванович, кандидат педагогічних наук, заслужений учитель України;

Переможцями стали юні дослідники Сквирського ліцею (9 учнів), Сквирської ЗОШ І-ІІІ ст.№1 (1), №2 (3), № 3 (3), №4 (2) та РЦДЮТ (8).

Старшокласники Сквирського району виконували науково-дослідницькі роботи  у 6 наукових відділеннях (з 12), 22 секціях (з 64). Найбільше робіт було подано у відділеннях літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства (5), хімії та біології (14).

Сквирський районний центр дитячої та юнацької творчості вітає всіх переможців I районного етапу та бажає успіхів у наступному (ІІ )етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України .

Г.І. Ніфоровська, заступник директора РЦДЮТ з науково-дослідницької роботи

Список переможців І етапу