Багато учнів ліцею займаються в гуртках Сквирського районного центру дитячої та юнацької творчості та беруть активну участь в організації свят і конкурсів. Так, 18 грудня, у супроводі Ніфоровської Галини Іллівни, заступника директора РЦДЮТ та класного керівника 3 класу Боярської Олени Анатоліївни, учні організували свято Миколая для дітей, які лікуються у дитячому відділенні Сквирського центру первинної медико-санітарної допомоги.

Лідери учнівського самоврядування та вихованці гуртків центру творчості підготували для них розважальну святкову програму, яка супроводжувалась іграми, загадками на новорічну тематику. Впродовж свята звучали пісні про Святого Миколая та колядки, які додавали новорічного настрою юним глядачам. Кульмінацією дійства була поява самого Святого Миколая, якого запросили казкові герої та на його прохання показали малятам лялькову виставу.

Головний гість заходу привітав присутніх  солодощами та фруктами й побажав швидкого одужання і міцного здоров’я. В його торбинці були й  подарунки, виготовлені вихованцями та керівниками гуртків Сквирського районного центру дитячої та юнацької творчості.

Діти та їхні батьки щиро дякували Миколаю та організаторам свята за те, що вони подарували їхнім хлопчикам та дівчаткам годину радості, розуміючи, що гарний настрій та позитивні емоції допоможуть побороти недугу.