22 листопада 2013 р. на базі Сквирського районного центру дитячої та юнацької творчості відбулось літературно-мистецьке свято, присвячене 200-річчю від дня народження Т.Г. Шевченка – поета, художника, мислителя, палкого патріота України. Тема заходу – «Тарас Шевченко – син українського народу». Свято підготували гуртківці РЦДЮТ – учні 8 класу нашого навчального закладу. Глядачі мали змогу побачити театральне дійство «Шевченкова ніч» у виконанні гуртка «Дослідник» «Малої академії наук учнівської молоді», керівником якого є Ярмульська Іванна Володимирівна, почути спів тріо бандуристок у складі Олех Вікторії, Русанової Надії та Русанової Анастасії.

Тарас Шевченко звеличив Україну, звеличив весь український народ. Тож пишаймося тим, що ми є нащадками такого геніального поета й художника.