З 11 по 15 листопада в НВК «Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІ ступенів» проходив «Тиждень правознавства». Заходи, що проводилися, тісно пов’язані за змістом з програмним курсом правознавства, адже це не тільки розваги для учнів, а одна з форм організації навчання, засіб виховання, шлях до порозуміння.

З одинадцятикласниками був проведений круглий стіл «Молодь у світі права», з учнями 9-10 класів – пізнавальний брейн-ринг «Цікаве правознавство», у 5-6 класах – конкурс малюнків на тему «Я знаю свої права». Учні 7-8 класів вчилися вести дискусії, не порушуючи прав її учасників.

Адже на сьогоднішній день знання законодавства є необхідною умовою існування України в європейському просторі. Тиждень правознавства був цікавим та пізнавальним, учні збагатили свої знання з правознавства.

Автор: Громова Т.Р., учитель історії та правознавства