25 жовтня старшокласники ліцею здійснили екскурсію в м.Чернігів. Вони ознайомилися з пам’ятками міста часів Київської Русі, Чернігівського князівства та доби Гетьманщини. Побували у центральній його частині, де розташований замок із княжим двором – дитинець. Відвідали Чернігівський історичний музей ім. В.В. Тарновського.

Велике враження справили пам’ятки архітектури: Спасо-Преображенський та Борисо-Глібський собори, Єкатериненська церква, Троїцький собор, Чернігівський колегіум.

Незабутні спогади залишаться від відвідування Антонієвських печер.

Також учні побували на могилах Л.Глібова та М.Коцюбинського.

На шляху додому старшокласники відвідали Собор Різдва Богородиці у Козельці — пам’ятку архітектури національного значення 18 століття.

Учні вдячні за комфортну поїздку ТОВ “Тетавто” (директор Семчук А.О., м. Тетіїв).

Радимо всім небайдужим до історії України та любителям мандрівок відвідати місто на Десні – Чернігів!