Іванна Володимирівна Ярмульська, Кароліна Дучкова та Анастасія Гавронська відновили традицію – випуск газети “Ліцеїст”. У першому номері газети було висвітлено події під час святкування Дня вчителя.

Усі ми любимо свою школу, друзів, учителів та гарний гумор. Святкування Дня вчителя сприяло об’єднанню цих факторів в гарний загальношкільний захід – КВК між учнями та вчителями. Боротьба була запальна та надзвичайно весела і справила неабияке враження на глядачів та учасників.

За змаганням веселих учителів та кмітливих учнів пильно спостерігали високоповажні члени журі: заступник з навчально-виховної роботи — Ніколаєнко Світлана Василівна,  представник батьківського комітету — Майорко Інна Володимирівна, та голова журі, начальник відділу освіти Сквирської РДА — Заболотний Олександр Вікторович.

Ведучими свята, справжньою його окрасою були: вчитель української мови Кочина Валентина Сергіївна, та учень 11-А класу — Большаков Андрій.

Команда вчителів « Супер-клас»  взяла участь у змаганні у такому складі: Гайдай Р.М., Потьомкін В.В., Момотенко І.В., Свердлик Н.В., Храпак Н. А., Трегуб Н.П., Громова Т.Р., капітан команди — Ярмульська І.В. Також, окрему подяку за активну участь у підготвці до гри, команда вчителів висловила Супрун Л.П.

До складу команди «Non-stop Energy» увійшли учні 11-х та 9-го класу. Капітан команди—Кислюченко Іван. Наставники учнівської команди, їх старші помічники — Котюк Т.О., Нестеренко Л.І.

Змагання складалося з 4 етапів: «візитка», «розминка», «конкурс капітанів» та «домашнє завдання».

«Візитка» конкурс-представлення команди, головне завдання якого — познайомити глядачів з учасниками, та охарактеризувати команду в цілому. Обидві команди показали себе на вищому рівні, учні вразили своєю креативністю та вокальною майстерністю. Вчителі захопили глядачів ефектним виходом та оригінальними костюмами.

Конкурс «Розминка» продемонстрував швидкість реакції, дотепність шкільної молоді, та стриманість, присутність здорового мислення, розсудливості педагогів.

З активним словником висловів  вчителів та учнів,  познайомили глядачів   капітани команд.

Наостанок команди презентували своє «Домашнє завдання», обом командам вдалося продемонструвати повсякденне шкільне життя у гумористичній манері.

Варто сказати, що в перервах між конкурсами всіх присутніх у залі розважали своїми виступами ансамбль учениць 1-го,  6-7 класів, дует у складі Суслова Даніїла та Чех Олександри. Усіх присутніх заворожили майстерною грою на синтезаторі брати Суслови.

Учасники обох команд подарували усім глядачам позитивні емоції та гарний настрій, отримавши у винагороду щирі посмішки і гучні аплодисменти.   Учителі та учні вкотре довели, що наша ліцейна громада — справжня  родина — весела, гомінка, дружна. Доречі, у чесній боротьбі команд КВК вчителів на учнів перемогла дружба!