19 жовтня 2012 року учні 10 класу Сквирського ліцею зустрілися з пані Оленою Тилко-Галькович, членом осередку Спілки української молоді  з Нью-Джерсі-сіті (США).

Пані Олена спілкувалася з учнями виключно англійською мовою. Вона розповіла про особливості  освіти в Сполучених Штатах Америки, захоплення та інтереси американських підлітків. Цікавилася інтересами ліцеїстів, планами на майбутнє. Бесіда проходила жваво, невимушено, з жартами. Учні вели діалог англійською мовою. Особливі знання англійської мови виявила Дучкова Кароліна.

Найбільшою несподіванкою для десятикласників було зізнання пані Олени, що вона вільно володіє українською мовою і все розуміла, коли учні перемовлялися між собою. Це викликало неабиякі позитивні емоції у присутніх. Дружня атмосфера сприяла піднесеному настрою.

Пані Олена – частий гість нашого міста. Вона співпрацює із Сквирським осередком Спілки української молоді, яку очолює Гальчинський Анатолій. Учителі та учні ліцею вдячні йому за зустріч із чудовою людиною та можливість спілкування з носієм мови. Адже попереду десятикласників чекає майбутнє, у якому їм треба буде гідно представляти Україну в світовому просторі, вільно володіти іноземною мовою.

Сподіваємося, що зустрічей з цікавими людьми буде багато і всі вони будуть мати позитивний результат.  А напам’ять залишаться чудові фото на згадку.