109 лютого 2021 року у світі відзначається День безпечного Інтернету (Safer Internet Day).
Метою Дня безпеки в Інтернеті є поширення знань про безпечне, відповідальне і позитивне використання цифрових технологій для дітей.
До Дня безпечного Інтернету долучилися учні 7-А, 7-Б, 6-А, 6-Б класів Сквирського академічного ліцею.
Заняття з учнями провела практичний психолог Телегей Марина Ігорівна. У форматі тренінгу вчилися робити акцент на позитивному використанні технологій і визначали роль, яку ми всі відіграємо у створенні кращої і більш безпечної онлайн-спільноти.
Задля захисту дітей від ризиків, пов’язаних із використанням Інтернету, з метою формування в них навичок безпечного спілкування і безпечної поведінки в Інтернеті учнями було розроблено інформаційний колажі на тему «Я знаю як спілкуватись в Інтернеті» та пройдено тест, який визначає рівень залежності від мережі та гаджетів.

Ми ЗА безпечний інтернет!

Переглянути всі фото>>>