P1620472Учні 4-Б класу, учасники пілотного проекту НУШ регіонального рівня, захоплюються театральною діяльністю. Інсценізація казок на уроках спонукає креативно мислити, аналізувати, робити висновки. Це допомагає дітям переборювати сором’язливість, невпевненість, підвищує самооцінку, розвиває пам’ять, формує акторські здібності.

16 грудня 2020 року учні 4-Б класу інсценізували казки “Хитра Лисичка та Кмітливий Журавель” і “Рукавичка”. Діти майстерно зіграли ролі казкових героїв, порівняли народну казку з авторською. Театральна діяльність стала підсумком вивчення тем з української мови та написання діагностичної роботи, у якій виконували творчі завдання до казки “Пан Ніхто”, автора І. Калинця за мотивами казки “Рукавичка”.

Переглянути фото>>>