1010 грудня 2020 року до учнів 4-А класу Сквирського академічного ліцею завітали інспектор ювенальної превенції Сквирського відділу поліції Наталія Чумак та представник служби у справах дітей та сім’ї Сквирської РДА Інна Кононська.
Зустріч проходила в рамках акції “16 днів проти насилля” в Міжнародний день Прав людини. Наталія Дмитрівна ознайомила учнів з їх правами та обов’язками, поводженням у громадських місцях, з видами правопорушень, які часто зустрічаються у шкільному середовищі та на вулиці.
Сьогодні, як ніколи зростає співпраця школи з працівниками правоохоронних органів. Адже профілактична робота дає можливість виробляти у дітей уміння діяти в конфліктних ситуаціях, приймати правильні рішення, володіти навичками самозбереження, знати свої права та обов’язки.

Переглянути фото>>>