5-8 листопада 2020 року відбувся ІІІ етап конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-члені МАН України.

Вітаємо з перемогою Федоренко Олександру, ученицю 11 класу і вчителя біології Гудзенко Наталію Василівну та Гуменюк Діану, випускницю 2020 року і вчителя Цимбалюка Василя Івановича!

ІІІ місце – Федоренко Олександра Михайлівна, вихованка гуртка «Основи науково-дослідницької діяльності» Сквирського РЦДЮТ, секція «Зоологія», науковий керівник Гудзенко Наталія Василівна, керівник гуртка Центру творчості.

ІІІ місце – Гуменюк Діана Олексіївна, вихованка гуртка «Основи науково-дослідницької діяльності» Сквирського РЦДЮТ, науковий керівник Цимбалюк Василь Іванович, кандидат педагогічних наук, заслужений учитель України; керівник гуртка Центру творчості.

Пишаємося вагомими здобутками наших ліцеїстів! Щиро дякуємо дітям і педагогам за наполегливу та результативну працю!