Вся шкільна родина відсвяткувала свято закінчення навчального року. Попереду – довгоочікувані літні канікули, сповнені веселощів та яскравих вражень.

25 травня учні 1-10 класів вишикувалися на лінійку. Віктор Павлович Юхимчак привітав ліцейну родину із закінченням навчального року, вручив Похвальні листи учням 2-8-х та 10-х класів.

Чех Анастасія, учениця 8 класу, в ролі Пані Науки оголосила церемонію нагородження переможців Всеукраїнських учнівських олімпіад, конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН, інтелектуальних і творчих конкурсів, спортивних змагань.

Марина Бабенюк, учениця 10 класу, майстерно виконала пісню про школу та шкільних друзів, що сприяло піднесеному настрою ліцейної громади.

Заступник голови Сквирської районної державної адміністрації Левчук Олександр Васильович звернувся з вітальним словом до ліцеїстів і вручив Подяки учителям від начальника головного управління освіти і науки Київської обласної державної адміністрації Бутника Віктора Григоровича за підготовку переможців обласного етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад та обласного етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН Гудзенко Наталії Василівні, Заболотному Олександру Вікторовичу, Козловій Ользі Леонідівні, Котюк Тетяні Олександрівні, Кочиній Валентині Сергіївні, Плівачук Катерині Володимирівні, Цимбалюку Василю Івановичу.

Урочисті з нагоди закінчення навчального року завершилися піснею про веселі канікули у виконанні першокласників Єлизавети Солодовчук та Ірини Сичевської.

Дорогі друзі! Бажаємо вам сонячних, радісних, сповнених незабутніми враженнями літніх канікул!