1 2 (2)

Сила книги безмежна. Спілкування з книгою допомагає збагачуватися знаннями, засвоювати досвід попередніх поколінь, ознайомлюватися із культурними надбаннями різних народів та відкривати цікавий і безмежний навколишній світ.

Щоб зацікавити учнів частіше відвідувати бібліотеку, Надія Петрівна Трегуб, бібліотекар Сквирського академічного ліцею, використовує інноваційні форми роботи, які не тільки задовольняють потребу в читанні, але й сприяють розвитку творчих можливостей та спілкуванню серед однолітків.

24 вересня 2020 року в 7-Б класі Надія Петрівна провела інтелектуальну гру “Ерудит”. Під час проведення гри учні змогли активізувати творче мислення, бути креативними, показати свою ерудицію, наполегливість, кмітливість. Усі отримали натхнення на поглиблення знань, щоб виявити високий рівень у наступній інтелектуальній грі.