P162014825 вересня 2020 року ліцеїсти відзначали Європейський День мов. Дружна родина десятикласників провела урок-свято англійської мови, на якому всі плідно попрацювали. Ведуча Марія Васківська розповіла про історію сьогоднішнього свята. Європейський День мов відзначається 26 вересня щорічно з 2001 року за ініціативи Ради Європи, щоб популяризувати багатомовність у Європі. Усі учні класу розповідали цікаві й незвичайні факти про мови. Вчитель, Пясецька Олена Олександрівна, для проведення квесту запропонувала утворити дві команди. Десятикласники, порадившись, обрали для себе назви: Winners і Champions. Учні охоче змагались, відгадуючи питання вікторини, грали у асоціативну гру, розпізнавали визначні споруди Англії та України. Сподобалось грати у matching game, де завданням було об’єднати початки англійських прислів’їв з їхнім закінченням. Цікаво було переглянути відео “15 interesting facts about languages” (“15 цікавих фактів про мови”). На завершення десятикласники виконали пісню “Don`t worry about a thing”, після чого ведуча побажала всім бути щасливими і не хвилюватись через дрібниці. Як добре що не було переможців гри! Перемогла дружба!

Переглянути всі фото>>>