Курси 2 Курси1

З 10 серпня по 12 серпня 2020 року в Сквирському академічному ліцеї пройшли курси підвищення фахової кваліфікації з проблеми «Партнерство закладу освіти і сім’ї» (розробник: Плівачук К.В.). На заняттях були розглянуті такі теми: “Педагогічне партнерство закладу освіти і сім’ї як передумова розвитку особистості та успішного навчання”, “Педагогічне просвітництво батьків”, “Партнерська взаємодія ЗЗСО і сім’ї у вихованні громадянина, патріота, гуманіста”, “Технології залучення батьків до освітнього процесу закладу освіти”, “Сучасна українська сім’я: проблеми та перспективи партнерства в українській школі”, “Роль сім’ї у виховній системі Василя Сухомлинського”, “Взаємодія закладу освіти і сім’ї як важлива складова формування особистості”, “Права дитини: обов’язки батьків і держави”.

Плівачук Катерина Володимирівна, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри суспільно-гуманітарної освіти КЗ КОР “Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів” під час лекцій використовувала інноваційні технології, які слугують зразком для впровадження педагогіки партнерства в закладі освіти. Педагоги активно включалися в обговорення ситуацій, переглянутих відеороликів, тематичну дискусію з питань організації системи педагогічного партнерства закладу освіти та сім’ї.

Учасники курсів висловлюють щиру вдячність Катерині Володимирівні за проведені заняття, обговорення актуальних проблем та шляхів їх розв’язання, змогу отримання інформації з курсів в електронному вигляді.