Сичевський Богдан, учень 5 класу, і Ліснічук Богдан, учень 8 класу, відвідують гурток “Картинг” Сквирського районного центру дитячої та юнацької творчості. Хлопці люблять техніку і у захваті від швидкої їзди. На гуртку вихованці отримують знання, які стануть у пригоді завжди, адже вони необхідні для кожного справжнього чоловіка.

Богдан Сичевський – у 2011 році виборов 3 місце в обласних змаганнях серед учнівської молоді з картингу в класі “Піонер Н”.

 
 

Керівник гуртка – Микола Миколайович Кругляк. Він розробив чітку методику тренувань. Опрацьовується кожний елемент – виїзд на старт, виконання всіх необхідних елементів: вісімка, змійка, старт, фініш. Особливу увагу Микола Миколайович звертає на старт, це дуже відповідальний момент, який вимагає зібраностей і спокою, тому вихованці відшліфовують його до автоматизму. Юні картингісти також беруть участь  у конструюванні, та побудові карта. Це  приносить вихованцям велику користь: вони пізнають радість творчості, набувають навичок конструювання. Така методика навчання завжди виправдовує себе і тому в гуртку  відчувається доброзичливість, діловитість, взаєморозуміння, панує довіра, підтримка, співчуття. Велику увагу Микола Миколайович приділяє співпраці з батьками. Важливим фактором зближення з батьками є спільна робота по підготовці до змагань, спонсорська допомога батьків.

 Сичевський Богдан і Ліснічук Богдан старанні на тренуваннях і мріють про перемоги.