12 травня випускники та їх батьки, вчителі та гості зібралися в ліцеї на свято, якого немає в жодному календарі – на випускний вечір. У цьому святі поєднані прощання з дитинством і шкільними роками, світлі надії і радість зустрічі з майбутнім. Святково прикрашене подвір я, теплий травнений вечір сприяли піднесеному настрою.

Випускники очікували запрошення на урочистості у коридорі приміщення ліцею. Батьки утворили символічну арку з вишиваних рушників і з хвилюванням чекали виходу своїх дітей.

Ведучі запросили 11-А клас такими словами: “Можна в житті бути сміливими, відчайдушними, але не менш важливо бути просто надійними і добрими. Такими, як учні 11-А класу. Вони найкращі у своєму життєвому оптимізмі, а їхні добрі серця завжди б’ються в унісон з серцем мудрого наставника Ольги Леонідівни”.

Настала черга й для учнів 11-Б класу: “Вони завжди могли відстояти власну думку й гідність. Вони відверті та впевнені у собі. Класний керівник Антоніна Василівна навчила своїх вихованців сміливо йти вперед і ніколи не відступати перед труднощами”.

Директор ліцею Віктор Павлович Юхимчак відкрив урочистості й Пані Наука, учениця 8 класу Чех Анастасія, оголошує початок церемонії вручення атестатів про повну загальну середню освіту. Слово для оголошення  наказу про випуск учнів  надали заступнику директора з навчально-виховної роботи Ніні Володимирівні Биковій. Настала хвилююча мить. Директор вручає атестати та Золоті й Срібні медалі. Золотою медаллю нагороджені Гальчинська Наталія, Юрчук Анастасія, Луцький Юрій, Срібною медаллю – Гусєв Максим, Кругляк Інна, Сандлер Оксана.

Зі словами привітання звернулася до випускників Катерина Федорівна Бондарчук, редактор районної газети “Вісник Сквирщини”, заслужений журналіст України, депутат Сквирської районної ради.

Олександр Вікторович Заболотний, начальник відділу освіти, Заслужений учитель України, учитель української мови і літератури, подякував випускникам за участь у різноманітних творчих, інтелектуальних конкурсах, за досягнуті високі результати у навчанні.

Від імені перших учителів Хомочкіної Віри Петрівни і Храпак Наталії Анатоліївни під веселу мелодію привітати старших друзів вийшли учні 3-Б класу.  Анастасія Чех і Ліза Солодовчук подарували випускникам пісні про шкільні роки.

Класний керівник Ольга Леонідівна звернулася зі щирими словами й найкращими побажаннями до колишніх  одинадцятикласників. Штундер Денис, учень 2 класу, виконав для них  пісню “Рідна школо”.

З напутньою промовою і словами благословення від імені усіх батьків звернулися до випускників Анатолій Ігорович та Галина Андріївна Гальчинські. З їхніх рук випускники отримали пишний коровай.

Класні керівники Ольга Леонідівна і Антоніна Василівна вручили подяки від педагогічного колективу Сквирського ліцею батькам учнів за мудре виховання дітей та співпрацю з учителями.

Зі словами подяки до своїх батьків звернулися і випускники: “Дорогі наші батьки! Низько вклоняємося Вам і дякуємо за невичерпне тепло і розуміння, за наше щасливе  дитинство. Нехай Господь пошле Вам міцне здоровя і довголіття. Бо поки Ви з нами – ми все зможемо і все здолаємо. Бо поки Ви поруч – ми щасливі й сильні”.

На випускному святі в ліцеї стало доброю традицією вітати найдорожчих людей піснею “Батьки мої”. Цього року вона задушевно прозвучала у виконанні випускниці Тетяни Шуміхіної.

Прощальний шкільний вальс з батьками також гарна традиція в ліцеї.

До випускників звернулися ведучі свята: “Шановні випускники! Ми ніколи не забудемо вас, вірних друзів, активних учасників змагань, переможців та призерів олімпіад і конкурсів. Запрошуємо вас до слова”.

Прощальне слово випускників було зворушливим і щирим. Вони вразили присутніх виконанням пісень, власних віршів, читанням поезії вчителя української мови і літератури нашого ліцею Валентини Сергіївни Кочиної, музичними композиціями у виконанні Наталії Гальчинської та учня 7 класу Геннадія Суслова.

З трепетом у серці, зі сльозами на очах, присутні милувалися молодими  громадянами нашої держави,  яких підготували до дорослого життя разом з батьками педагоги Сквирського ліцею.

У щасливу путь, дорогі випускники!