Напередодні свята Перемоги учні 8 класу разом з класним керівником Наталією Василівною Гудзенко запросили на зустріч  Пугачевського Олександра Віталійовича, учасника бойових дій, учителя англійської мови.

Олександр Віталійович Пугачевський, колишній зв’язківець, пройшов фронтовими дорогами, визволяючи Україну, Молдавію, Румунію, Угорщину, Чехословаччину. Він поділився з учнями спогадами й переживаннями, які випали на його долю. Радість перемоги Олександр Віталійович пережив у визволеній Празі. На війні був відзначений медаллю “За відвагу”.

З великою шаною до ветерана, учні слухали розповідь про бойові подвиги солдат. Наприкінці зустрічі всі сфотографувалися з героїчною людиною на добру згадку.