У цьому навчальному році учні різних класів закінчують навчання у різні дні. Для одинандцятикласників свято Останнього дзвоника відбулося 3 травня. Свято покликало в самостійну життєву дорогу і випускників нашого ліцею. Ведучі Анна Рябоконь, Кислюченко Іван та Пані Наука – Анастасія Чех запросили до святкової зали учнів 11-А класу з класним керівником Ольгою Леонідівною Козловою та 11-Б класу – з Антоніною Василівною Макаленко.

Прозвучав Гімн України. Випускників щиро і тепло привітав Віктор Павлович Юхимчак, директор ліцею. Під дружні оплески батьків, учителів, ліцеїстів, гостей Віктор Павлович урочисто вручив грамоти, дипломи та відзнаки випускникам – переможцям обласного етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії України Наталії Гальчинській, Максиму Гусєву, Анастасії Юрчук, Владиславу Грищенку, Інні Кругляк, переможцям районного етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН Валерію Бабанову, Оксані Іванчук, Оксані Сандлер. Отримали нагороди переможці районного та обласного етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін Юрій Луцький (з хімії, астрономії), Юрій Григоренко (з трудового навчання), Анастасія Юрчук (з математики, географії), Оксана Мандзюк (з української мови та літератури), Максим Гусєв (з історії), Кругляк Інна (з економіки), Владислав Грищенко (з біології), Оксана Іванчук (з трудового навчання, образотворчого мистецтва), переможці обласного етапу Міжнародного конкурсу, присвяченого Шевченківським дням:  Наталія Гальчинська і Максим Гусєв, переможець Міжнародного конкурсу з української мови імені П. Яцика Мадзюк Оксана. Медалі за ІІ місце у змаганнях зі стрільби на першість м. Сквири були вручені Олександру Гуменюку, Сергію Титаренку, Максиму Гусєву.

Щирі поздоровлення із завершенням навчального року одинадцятикласникам адресувала редактор районної газети “Вісник Сквирщини”, заслужений журналіст України Катерина Федорівна Бондарчук, яка також передала вітання від керівників району: голови райдержадміністрації Миколи Горбалінського, голови районної ради Бориса Соболя, начальника відділу освіти Олександра Заболотного.

Символічні паперові журавлики з написом “Щасливої дороги, випускник-2012″, вручили старшим друзям десятикласники ліцею.

З вітальним словом звернулися до ліцеїстів перші вчителі Віра Петрівна Хомочкіна та Наталія Анатоліївна Храпак. На завершення виступу вчителі вручили кожному випускнику грамотки з настановами та порадами на майбутнє самостійне життя.

На святі прозвучало традиційне вітання від наймолодших учнів – першокласників – пронизане добрим гумором і щирими посмішками.

Із святом Останнього дзвоника привітала дорогих учнів класний керіник 11-Б класу Антоніна  Василівна Макаленко. Як учитель математики вона порахувала кількість днів проведених випускниками у школі, і зізналася, що кожен день зустрічі з учнями для неї сяяв радістю, приносив натхнення. Виступ Антоніни Василівни був теплим і щирим, сповнений ліричними рядками.

На щастя, на долю батьки випускників обсипали своїх дітей ярим зерном пшениці.

Від усього серця, стримуючи непрохану сльозу, від імені всіх одинадцятикласників подякували наставникам за науку Анастасія Юрчук і Юрій Григоренко.

І ось настала довгоочікувана мить. Пані Наука задзвонила у дзвінок, передала його по черзі класним керівникам. Свято завершила Олександра Чех піснею “Последний звонок”.

Одинадцятикласники прощаються з ліцеєм … Попереду їх очікує державна підсумкова атестація, зовнішнє незалежне оцінювання. Колектив Сквирського ліцею бажає їм мати чіткі життєві переконання та устремління, долати труднощі та досягати вершин і здійснення мрій.