P1600480 P1600482

5 лютого учні 5-Б класу долучилися до Всесвітнього дня читання вголос. Діти залюбки принесли до школи свої улюблені книги та зачитали з них найцікавіші фрагменти.
П’ятикласники вкотре довели,  що люблять і вміють гарно читати і вважають читання не лише корисним,  а й отримують від нього справжню естетичну насолоду.
Формування навички читання вголос – це кропіткий процес,  за яким стоїть наполеглива праця  вчителів,  батьків і,  звісно,  юних читачів. Учні 5-Б класу мають власну класну бібліотеку,  що сформована з цікавих та корисних книг для дітей молодшого підліткового віку. Ініціатором її створення є класний керівник,  учитель зарубіжної літератури,  Супрун Леся Петрівна. Також учні 5-Б класу щиро дякують своїм вчителям: Боярській О. А., Ярмульській І. В.  та біблітекарю Трегуб Н. П.  за мотивацію до читання та популяризацію навичок грамотності.
Вчителі, в свою чергу,  вдячні батькам,  які показують дітям гарний приклад,  читають та формують домашні бібліотеки,  регулярно доповнюючи їх новими книгами;  проводять вільний час з дітьми за читанням вголос.
Отож,  читання об’єднує,  a ще сприяє розвиткові спостереження,  говоріння,  слухання і письма.
Тож читайте,  приєднуйтесь до #WorldReadAloudDay!