0111 грудня 2019 року у 8-Б класі Сквирського академічного ліцею учитель фізики Гетьман Ірина Володимирівна провела інтерактивний урок. Мета уроку: узагальнити вивчений матеріал з теми «Зміна агрегатного стану речовини», підготувати учнів до контрольної роботи, скоригувати їх знання з вивченої теми, розвивати логічне мислення учнів, виховувати культуру оформлення задач.

На уроці учні виконували інтерактивні вправи, розв’язували відеозадачі, проводили досліди та виконували практичну роботу:

1) Вправа «Відгадай закодоване слово».

2) Вимірювання температури повітря в кімнаті та температури кипіння води за допомогою датчика температури цифрової лабораторії Еinstein™.

3) Демонстраційний дослід «кипіння води за зниженого тиску».

4) Створення схеми-трикутника «Перехід речовини з одного агрегатного стану в інший».

5) Відеозадачі – питання.

6) Вправа «Розрізни» (робота в парах): Визначте, яким способом змінилася внутрішня енергія тіла в тих випадках, що зображені на картках.

7) Завдання «Установіть відповідність» (робота в групах): Установіть відповідність між тепловим процесом, який відбувається з певною речовиною, і формулою для визначення кількості теплоти, що виділяє (поглинає) речовина в ході цього процесу.

8) Розв’язування задач.

Переглянути всі фото>>>