1 (8) 2 (6)

Всесві́тній день боротьби́ зі СНІДом вперше відзначався 1 грудня 1988 року з ініціативи Всесвітньої організації охорони здоров’я. Із того часу цей день відзначається щорічно. Головна мета Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом — звернути увагу суспільства на існування такої проблеми.
2 грудня 2019 року для учнів Сквирського академічного ліцею волонтерами Корпусу Миру США в Україні Лорой Олбрайт та Мадисон Люик, було проведено інтерактивний урок «World AIDs Day» (“Всесвітній день боротьби зі СНІДом”). Учні 8-9 класів дізналися багато нової інформації, розвіяли міфи щодо захворювання, відчули як важливо берегти своє здоров’я та підтримувати ВІЛ позитивних.
Сьогодення вимагає особливої уваги до проблем ВІЛ/СНІД не лише медичних працівників, а й усього суспільства. Відповідальність за попередження ВІЛ-інфікування покладається на кожного громадянина, в першу чергу, на його відповідальну безпечну поведінку, якої слід дотримуватися в особистому житті, професійній діяльності і навчати навичкам безпеки інших. Адже, лише разом, спільними зусиллями, ми здатні вплинути на загрозу епідемії ВІЛ/СНІД в Україні.