121 листопада 2019 року відбулося засідання школи педагогічної майстерності вчителя-методиста Сквирського академічного ліцею Юхимчак Наталії Анатоліївни. Учителька провела урок математики в 4 класі на тему: «Читання, запис і порівняння шестицифрових чисел. Перетворення іменованих чисел». Учні закріплювали знання про розрядну будову числа, співвідношення між розрядними одиницями кожного класу, відпрацьовували навички читання і запису натуральних чисел, удосконалювали вміння розв’язувати складені задачі, які є комбінаціями вивчених простих задач. Урок був насичений усними вправами, індивідуальною роботою на картках, дидактичними іграми, задачами геометричного змісту. Очікування учнів, визначені на початку уроку, підсумувались у відповідях дітей під час проведення інтерактивної гри «Мікрофон». Творча, дружня атмосфера сприяла активності учнів та гарному настрою.

Переглянути всі фото>>>