Вітаємо учнів Сквирського академічного ліцею -переможців відкритого конкурсу дитячої творчості «Здорові діти – здорова нація!»!

Номінація «Образотворче мистецтво»
ІІ місце – Мельник Вероніка, учениця 1-Б класу

Мельник В.

Номінація «Декоративно-ужиткове мистецтво»
ІІ місце – Яценко Аліна, учениця 6 класу Сквирського академічного ліцею

Яценко А

Номінація «Літературна творчість»
ІІ місце – Глушенко Олександра, учениця 9 класу Сквирського академічного ліцею

Глушенко О.

ІІІ місце – Катернога Дар’я, учениця 6 класу Сквирського академічного ліцею

Катернога Д.

На Сквирщині п’ятий рік поспіль проходить відкритий конкурс серед дітей та дорослих «Здорові діти – здорова нація!», ініційований Сквирським комбінатом хлібопродуктів за підтримки депутата обласної ради Леоніда Глиняного, метою якого є формування в учнівської молоді навичок здорового способу життя та здорового харчування.

Цьогоріч на розгляд журі було подано 70 робіт із 21 закладу загальної середньої, дошкільної та позашкільної освіти міста та району. Журі розглянуло роботи у номінаціях: «Образотворче мистецтво», «Декоративно-ужиткове мистецтво», «Літературна творчість», «Науково-дослідницька робота», «Відеоролик».

15 листопада 2019 року в актовій залі  Сквирського районного центру дитячої та юнацької творчості відбулось підсумкове свято «Ми обираємо здоров’я». Понад 50 учасників стали переможцями конкурсу, отримавши грамоти та грошові премії від 150 до 300 гривень.

Церемонію нагородження провели Грищенко Олена Григорівна, заступник голови Сквирської районної ради, Власюк Тетяна Григорівна, помічник-консультант депутата обласної ради Глиняного Леоніда Петровича, Заболотний Олександр Вікторович, начальник відділу освіти Сквирської РДА.