1508 листопада 2019 року на базі Сквирського центру дитячої та юнацької творчості відбувся інтерактивний марафон «Це – наше і це – твоє», у якому взяли участь учні 2-х класів закладів освіти міста разом зі своїми учителями. До складу команди Сквирського академічного ліцею ввійшли учні: Онищенко Вероніка, Джуська Владислава, Тертична Аріанна, Якимчук Анна, Юрченко Тимофій, Лясківська Юліана.

Наймолодші шанувальники української мови мали змогу проявити свої знання, здібності, творчість, фантазію, креативність та прагнення у досягненні спільної мети під час виконання творчих завдань. Жваву цікавість, захоплення, позитивні емоції, яскраві враження викликали також перегляд мультфільмів телеканалу «ПЛЮСПЛЮС» «Це – наше і це – твоє».

Діти отримали задоволення від творчої атмосфери спілкування зі своїми вчителями. Розширивши знання про красу і багатство рідної мови, учні переконалися, що немає жодного справжнього українця, який би не був зачарований мелодійністю, душевністю нашої рідної мови.

Свято для дітей підготували вихованці гуртка «Точка зору» Сквирського РЦДЮТ.

Переглянути всі фото>>>