Вітаємо переможців І етапу Всеукраїнських змагань учнівської молоді з авіамоделювання «Осіннє небо Білої Церкви», учнів 8-Б класу – Ярового Назарія, Приймака Антона, Тесельського Івана!

8-Б 1 8-Б 2

2 листопада 2019 року, в м.Біла Церква, на базі Білоцерківської ЗОШ № 22, відбувся І етап Всеукраїнських змагань учнівської молоді «Осіннє небо Білої Церкви».
В змаганнях взяли участь 35 спортсменів: з м. Біла Церква, м. Сквира, смт. Ставище.
Сквирську команду на змаганнях представляли вихованці гуртка Сквирського РЦДЮТ: Приймак Антон, Яровий Назар, Тесельський Іван – учні Сквирського академічного ліцею, Іваненко Володимир, Вдовенко Макар. Змагання проводились в двох вікових категоріях (І вікова група – до 11 років, ІІ вікова група – від 11 до 18 років).

У ІІ віковій категорії:
Яровий Назар в класі модель-копія, класу 400, здобув І місце, і в класі модель планера, класу 350, здобув ІІ місце;
Приймак Антон в класі модель-копія, класу 400, здобув ІІІ місце, і в класі модель планера, класу 350, здобув ІІ місце;
Тесельський Іван в класі модель планера, класу 350, здобув ІІІ місце;
Учасники змагань були нагородженні грамотами та призами від спонсора змагань «TABURETKA UA».