Ярмульська І. 18 жовтня у Сквирському академічному ліцеї відбувся мовознавчий турнір з нагоди святкування Дня української писемності та мови – “Знай і люби українську!”
Учні 8-их класів демонстрували свої знання з різних розділів мовознавства: лексикології, фразеології, морфології; плекали культуру мовлення, почуття поваги до рідної мови, її розмаїття та краси.
Турнір проходив у кілька турів: “Народ скаже, як зав’яже”, “Знавці фразеологізмів”, “Словникар”, “Мовне асорті”, “Мовна географія”, “Конкурс капітанів”. Усі учасники турніру не лише пройнялися атмосферою дружнього змагання, а й вдосконалили вміння працювати в команді, продемонстрували високий рівень володіння рідною мовою! З невеликим відривом перемогу здобула команда 8-Б класу, (капітан – Заруднюк Арсеній), у чесній боротьбі вони здобули 49 балів. Команда 8-А класу (капітан – Данілова Марія) отримала 41 бал. Головним здобутком свята став гарний настрій, спілкування у дружньому колі та обмін позитивними емоціями. Вітаємо переможців!

Переглянути всі фото>>>